Ürünler - Fotovoltaik Sistemler - Fotovoltaik Modül - SUNSET TWIN 130 - SUNSET Dünya'nın Gelecekteki Enerjisi

SUNSET TWIN 130


Amorf TWIN solar modüllerimizdeki çok özel yenilik Triple Junction (Üçlü Bağlantı) teknolojisidir. Bu yeni üretim tekniğinde her bir hücre üç yarım iletken katmandan üretilir. En alt tabaka ışıktaki kırmızı, orta tabaka yeşil ve mavi kısımları soğurur.

Işığın spektral analizi sayesinde farklı hücre tabakaları üzerinde içeri düşen enerji etkili bir şekilde kullanılabilir. Bu durum şimdiye kadar kullanılmayan çatı alanlarının faydalı bir şekilde kullanılmasına imkan sağlar. Amorf silisyumun bir başka olumlu özelliği de sıcaklığa karşı duyarlılığının düşük olması ve böylelikle de yüksek sıcaklıklarda sadece çok az performans kaybına uğramasıdır. Sonuç, TWIN solar jeneratörlerimizde son derece yüksek yıllık verimdir.

Modüller şimdiye kadarki amorf solar jeneratörlere kıyasla neredeyse iki kat (TWIN) daha büyük olarak üretilmektedir. Böylelikle daha kolay bir şekilde monte etmek mümkündür. Alt yapı için daha az malzemeye ihtiyaç duyarsınız ve montaj süreleri belirgin bir şekilde kısalır.

Modül yapısı solar hücreleri rutubetten korur ve UV-dayanıklılığı sağlayarak termik esnemeye imkan sağlar. Laminat, alüminyum profillerden yapılan modül çerçeveleri ile yapılmıştır.
 

Yazı ile ilgili dökümanı indirebilirsiniz.
Sunset pv modül twin 130

İletişim

SUNSET Enerji Sistemleri San. ve Tic. Ltd.Şti.
Tel.: +90 242 323 11 95
Fax: +90 242 323 11 96
E-Mail:
info@sunsetenerji.com.tr
SUNSET Enerji Sistemleri San. ve Tic. Ltd.Şti. | http://www.sunsetenerji.com.tr